tel: +48 29 71 70 447

Strona w przebudowie

Nasza misja

Bezpieczeństwo

Nasze przewozy realizujemy pojazdami spełniającymi rygorystyczne normy obowiązujące w transporcie międzynarodowym. Ponad 80% środków transportu w naszej flocie to pojazdy wyprodukowane i zakupione po roku 2009, które spełniają wysokie normy ekologiczne EURO 5. Ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa powierzonych nam ładunków poprzez całodobowy monitoring pojazdów GPS. każdy kierowca posiada zaświadczenie o przeszkoleniu do przewozów towarów niebezpiecznych ADR, a wszystkie jednostki transportowe są do tego celu przystosowane.

Profesjonalizm

Motorem napędowym naszej firmy są solidni i odpowiednio wyszkoleni pracownicy.Ich profesjonalizm i odpowiedzialność w podejściu do pracy gwarantuje realizację przewozów na najwyższym poziomie i pozwala na stabilny i systematyczny rozwój firmy. Kierunek i cele działania spółki wyznacza specjalnie do tego przygotowana kadra zarządzająca. W swoich szeregach posiadamy zarówno bardzo doświadczonych przewoźników, jak również absolwentów Politechniki Warszawskiej Wydziału Transportu oraz osoby posiadające certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie międzynarodowym. Połączyliśmy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z myślą o spełnianiu oczekiwań naszych klientów.

Terminowość

"Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych" ta dewiza prześwieca realizacji naszych zadań transportowych.Dzięki elastycznemu zarządzaniu w firmie, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze z powierzonych nam zadań. Taktyka, która stosujemy polegająca na utrzymywaniu zwiększonego zatrudnienia, jak również posiadanie rezerwowych pojazdów na placu, sprawia iż zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. System monitoringu GPS, zainstalowany w każdym pojeździe umożliwia ustalenie miejsca aktualnej pozycji auta i precyzyjne określenie czasu dotarcia do miejsca docelowego.
 
tel, fax
+48 29 71 70 447

e-mail
biuro@mkwsuchecki.pl

Siedziba firmy
ul. Nagietkowa 15

Biuro
ul. Żeromskiego 41
07-410 Ostrołęka         
Copyright© 2014 ® MKW Suchecki International Transport by zoltek design

Serwer : YUPO 2020-01-24