Stacja paliw

W 2018 roku nasza firma MKW Suchecki Sp. z o.o. rozszerzyła ofertę usług o handel paliwami i w ten sposób otworzyliśmy swoją pierwszą stację paliw w Ostrołęce pod brandem BP Polska.
Firmy transportowe są motorem napędowym dla stacji benzynowych, dlatego otwarty przez nas obiekt jest największym w okolicy i specjalnie przystosowanym do tankowania samochodów ciężarowych. Wysoka jakość stacji, szerokie wjazdy i cała infrastruktura stacji paliw pozwala na wygodne oraz bezkolizyjne uzupełnianie wysokiej jakości paliwa z technologią Activ, a dzięki nowoczesnym, szybkim dystrybutorom wysokoprężnym nasz klient może zminimalizować czas tracony na tankowanie ciężarówki na innych stacjach. Dodatkowo specjalnie przygotowane stanowisko dla pojazdów ciężarowych jest wyposażone w dystrybutor adBlue, co pozwala na komfortowe uzupełnienie płynu.
Na naszej stacji znajdziemy też bistro Wild Been Cafe oferujące pożywne jedzenie i wyśmienitą kawę- 100% arabika. Każdy wie, że ulubiona kawa to idealny wybór na dalekie i bliskie podróże, na każdy dobry początek dnia i na popołudniową chwilę relaksu. Dodatkowo dobrze zaopatrzony sklep zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Ponadto, nasza stacja jest również konkurencją na lokalnym rynku. Każdy z klientów ma możliwość uzyskania dodatkowego rabatu na tankowanie paliwa, a co za tym idzie indywidualnie dopasowane do zapotrzebowania ceny paliwa i obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy także partnerem programu Payback- za każde tankowanie nasz klient dostaje punkty, które procentują nagrodami!

Galeria

Pozostałe usługi