Transport międzynarodowy i krajowy

Profesjonalizm firmy MKW Suchecki poparty jest wieloletnią praktyką w branży transportowej. Nasza współpraca i świadczone usługi transportu opierają się o duże i małe firmy z ugruntowaną pozycją rynkową. Najwyższą jakość usług gwarantuje zaangażowanie i rzetelność każdego z pracowników. Rozumiemy, że każdy kontrahent ma zróżnicowane potrzeby, dlatego każdego traktujemy indywidualnie i przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania. Dajemy gwarancje najkrótszych terminów dostaw, a także korzystne ceny usług transportowych.

Nasze przewozy realizujemy pojazdami spełniającymi rygorystyczne normy obowiązujące w transporcie międzynarodowym. Ponad 90% środków transportu w naszej flocie to pojazdy wyprodukowane i zakupione po roku 2018, które spełniają wysokie normy ekologiczne EURO 6. Za bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków odpowiada całodobowy monitoring GPS. 

Każdy kierunek trasy pokonujemy z pełną determinacją i pewnością w osiągnięciu sukcesu, dzięki czemu, nasi zleceniodawcy są w pełni usatysfakcjonowani. Cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone zadania, dlatego zawsze chętnie podejmujemy się każdego wyzwania. Zadowolenie każdego z naszych kontrahentów jest dla nas kluczowym aspektem, dlatego nieustannie poszerzamy swoje zasięgi.

Dlaczego warto nas wybrać:

Terminowość

Doskonała znajomość tras, doświadczeni kierowcy i spedytorzy oraz sprawne procesy i procedury gwarantują bardzo wysoką terminowość naszych transportów.

Nowoczesny tabor

W naszej flocie posiadamy wyłącznie wysokiej klasy ciągniki oraz specjalistyczne naczepy dzięki którym możemy realizować transporty różnorodnych towarów.

Indywidualne podejście

Zawsze stawiamy na zadowolenie klienta dopasowując nasze usługi do jego indywidualnych oczekiwań dzięki czemu możemy się pochwalić dużą grupą stałych klientów.

Ciągły rozwój

Chcemy być zawsze w miejscu, do którego nasi klienci dopiero dotrą dlatego wciąż usprawniamy nasze usługi i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań transportowych.

Zasięg działania

Nasze usługi transportowe realizujemy na obszarze praktycznie całej Europy. Nasze samochody można spotkać zarówno na terenie krajów Unii Europejskiej jak również na wschód od naszych granic, na Ukrainie, Rosji czy Białorusi.

Najpopularniejsze kierunki naszych transportów zagranicznych to Niemcy Austria, Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja i Finlandia. W tych kierunkach samochody z logiem MKW Suchecki wyruszają praktycznie codziennie dlatego posiadamy doskonałą znajomość optymalnych tras jak również lokalnych przepisów drogowych i celnych co gwarantuje bezpieczną i terminową dostawę.

Legenda:

Zasięg działania

Kluczowe trasy

Rodzaje naczep jakich używamy

O sukcesie i terminowości transportu towaru decyduje nie tylko sam przewóz, ale również sprawny załadunek i rozładunek towaru. Dlatego w naszym taborze znajdują się naczepy o rożnych parametrach i sposobie załadunku dzięki czemu możemy dobrać idealną naczepę do specyfiki przewożonego towaru. 

 Naczepa firankaNaczepa typu
sztywna zabudowa
Naczepa typu MEGA
Masa własna7,200 kg8,600 kg7,200 kg
Dopuszczalna ładowność32,800 kg31,400 kg32,800 kg
Objętość załadunkowa91 m390 m3100 m3
Długość13.62 m13.62 m13.62 m
Szerokość2.48 m2.46 m2.48 m
Wysokość2.70 m2.70 m2.94 m
Szerokość załadunku2.45 m2.46 m2.45 m
Wysokość załadunku2.67 m2.70 m2.90 m
Wysokość załadunku z boku2.65 m2.87 m

Skontaktuj się z nami

Pozostałe usługi