Transport odpadów i surowców wtórnych

Firma transportowa MKW Suchecki posiada wszystkie wymagane zezwolenia na transport odpadów i surowców wtórnych, dlatego oferujemy ich odbiór naszym własnym transportem. Dysponujemy odpowiednią flotą samochodów, które są przystosowane do przewożenia tego typu odpadów i surowców.

Nasze samochody przewożące odpady wyposażone są w wiele mechanizmów i układów sterowania, dlatego są przeznaczone głównie do tej funkcji. Wszystkie nasze pojazdy używane do transportu odpadów, spełniają wymagania wynikające z przepisów prawa o ruchu drogowym oraz transporcie towarów niebezpiecznych. Posiadamy kontenery o różnej pojemności, dzięki czemu gwarantujemy realizację zleceń o małym, średnim i dużym zapotrzebowaniu na odbiór odpadów.

Oferowany przez nas transport odpadów i surowców wtórnych cechuje jakość, poparta doświadczeniem naszych kierowców, których zadaniem jest m.in odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów. Kierowcy, wydają kartę przekazania odpadu (KPO), dokumenty potwierdzające recykling (DPR), a także dokument potwierdzający wewnątrzwspólnotową dostawę odpadów opakowaniowych w celu poddania ich recyklingowi (EDPR). Cała usługa wykonywana jest w sposób profesjonalny i dająca satysfakcję naszym klientom.

Galeria

Pozostałe usługi